KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14477234
nr 1447 7234
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, blandteknik, "Prinsessritt", 20x26, yttermått inklusive ram: 48x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:16:14
6/2 16:22:45
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt